2 KOLEJKA MLM

Przed nami 2 kolejka i teoretycznie groźniejszy rywal od poprzedniego .Przynajmniej tak zapowiadany przez organizatorów MLM .Korsarze bo o nich mowa przegrali swój pierwszy mecz , a my zrobimy wszystko żeby przegrali i drugi :) Deklaracje obecności napawają optymistycznie.Nikt do tej pory nie wyłamał sie z niedzielnego meczu.Swój debiut w kanarkach zapowiedział Antoś.Mamy nadzieje że wyleczył kontuzje, raz nieobliczalny Ciutek :) który również zadebiutuje od drugiej kolejki w MLM .Frekwencja zatem powinna dopisać i oby tak na każdym meczu. Gramy w niedziele o godz 11 .Wczesna pora więc wziąć na nią poprawkę planując sobotnie małe co nie co .Zatem widzimy się w niedziele godz 10.40 orlik przy ul Sosnkowskiego .Powodzenia .WOJNA !!!!!!!!!