JAK TO SIE ZACZĘŁO :)

Nasza drużyna powstała w 2010 r. Założona została wspólnie z grupą kolegów z pracy. "DUŻY FORMAT" bo tak pierwotnie nazywał się nasz team, został wymyślony przez naszego sponsora Prezesa Drukarni ELLERT. Kapitanem od samego początku wybrany został Artur Czarnota i piastuje tę funkcję do dnia dzisiejszego. Cel, w jakim powstał "DUŻY FORMAT" to gra w Lidze Szóstek w Celestynowie. Początki były ciężkie zarówno jeśli chodzi o grę jak też o frekwencje. Z racji tej, że wszyscy byliśmy kolegami z jednej firmy ciężko było stawiać się w komplecie na boisku. Co do gry to zwykła amatorska drużyna nie mogła przeciwstawić się drużynie, gdzie grali zawodnicy na stale biegający na ligowych boiskach. W pewnym momencie zaszły istotne dla drużyny zmiany i na miejsce starszych zawodników wchodzili coraz młodsi ambitniejsi i bardziej doświadczeni piłkarsko. Jesień 2010 zakończyliśmy na 7 miejscu, ale wiosna to już zupełnie inna gra. Nowi ludzie, nowe siły i pogoń za czołówką. Pogoń, która trwała praktycznie do końca sezonu. Sezon 2010/2011 zakończyliśmy na 4 miejscu. Do tak dobrej pozycji na pewno duży wkład miało dwóch nowych zawodników. Na 3 kolejki przed końcem sezonu doszli do nas Bracia Konowroccy i swoim doświadczeniem ustabilizowali całą nasza grę. Miejsce zaraz po za podium na koniec rundy jesiennej sezonu 2010/2011 tylko rozdrażniło nasze piłkarskie ego i wszyscy zgodnie postanowiliśmy gramy dalej !!!

I wtedy narodziły się kanarki :)

Sezon 2011/2012 to już nowa stara drużyna :) ''DUŻY FORMAT '' przestał istnieć a pojawił się CANARINHOS. Od samego początku założyliśmy sobie, że walczymy o 1 miejsce - każde inne jest dla nas porażką. Kilka roszad w drużynie odbiło się bardzo pozytywnie na wyniki.Do kanarków dołączył Michał Baran który wniósł dużo pozytywnej energi, Sezon 2011/2012 można zaliczyć do bardzo udanych .Na 26 rozegranych spotkań tylko 4 przegrane jedno zremisowane reszta wygrana stawia CANARINHOS na drugim stopniu podium. Po tak udanym sezonie kanarki miały prawo w końcu myśleć o kolejnym sezonie i stawiać się w roli zwycięzcy. Niestety jak to często bywa nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli.Kolejny sezon 2012/2013 okazał się najgorszy z dotychczasowych . Spore roszady w drużynie co za tym idzie niezgranie się dały bardzo słaby wynik na koniec .Dopiero 5 miejsce.Kubeł zimnej wody na głowy zawodników i mnóstwo czasu w zimowe wieczory do przemyśleń co dalej

I w końcu sezon 2013/2014

Nowy sezon zaczynamy z czystym kontem z nowa siłą .To miał byc sezon kanarków .Dwa pierwsze mecze , oba przegrane  ostudziły nieco zapędy .Ale po burzy zawsze wychodzi słońce :) i nad kanarkami tez w końcu zaświeciło :) Nadszedł w końcu czas  bardzo dobrej gry i pasmo 23 zwycięstw na pewno dało do myślenia rywalom.Ogrywalismy w tym czasie takie marki na Celestynowskim orliku jak Dzikie Węże czy Revalid, dawniej JBB . Ostatecznie sezon 2013/2014 zakończyliśmy na bardzo dobrym 2 miejscu

Był to ostatni sezon Kanarków w CLSP. Następny sezon i przygodę z piłką postanowiliśmy kontynuować w Mińskiej Lidze Mistrzów .

W dotychczasowej 4 letniej swojej piłkarskiej przygodzie drużyna CANARINHOS zdobyła poza miejscami w lidze szóstek , również bardzo dobre wyniki na okolicznych  turniejach

4 miejsce Turniej Piłkarski w Cegłowie 2013 r

I miejsce Turniej Piaseczno Cup 2013

I miejsce Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Cegłów 2013

I ostatni sukces wspólnie z zawodnikami Królewskich Canarinhos wygrały Kołbielską Ligę Wiosek 2014

Kolejne sukcesy wkrótce :)

Drużyna CANARINHOS rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze . Od rundy rewanżowej sezonu 2014/2015 rozpoczęliśmy współprace z firmą CartPoland reprezentowaną przez Maćka Twardowskiego .

Wiadomości (utwórz nową)