ZAPOWIEDŻ 3 KOLEJKI

Piłkarska karuzela kręci się dalej..W tym tygodniu trafił nam się rywal o dość groźnie brzmiącej nazwie Herkules. Jak na razie po dwóch kolejkach Herkulesa nie wystraszył się żaden z jego rywali.Silna Wola wbijając im 9 bramek tracąc 4 i 7 bramek Zatorze nie tracąc żadnej.Jak widać po statystykach nie taki Herkules straszny. Ale wiadomo że statystyki nie grają , a dyspozycja graczy i ich frekwencja zazwyczaj decyduje .Mam nadzieje że kanarki znów stawią się licznie jak do tej pory .Frekwencja jest zadowalająca. Do swojej formy strzeleckiej mamy nadzieje wróci Kuras a swojej formy nie stracą Ali Orzech czy Paweł Budyta .Dobrze tez wkomponowali się w drużynę nowi zawodnicy Antos Żaku i Domin.Liczymy że w następnym opisie z meczu to o nich będziemy czytać jak to miło patrzeć na ich grę. Warto tez zaznaczyć że w końcu jesteśmy zauważeni przez organizatorów jako faworyci i od siebie dodam że zgadzam się z nimi w 100 % :) Mecz rozpoczyna się w sobotę o 17.20 widzimy się więc najpóźniej o 17 i WOJNA!!!!!!!!!  :)